Uudised


Uus kanuumatka marsruut Lõuna-Eestis, Pühajõel. Tule!

posted Apr 30, 2015, 4:01 AM by Kanuu Matkad

Kanuumatkajad Võhandul
Marsruut on 13 km pikk, kestab 3,5t ja kulgeb Kärgulast Hutitani. Pühajõgi on Võhandu jõe ülemjooks, mis asub Võru linna läheduses. Jõgi on selgeveeline ning elamust pakuvad rohked väikesed kärestikud. Jõgi on puhastatud ja kaardistatud, mistõttu on marsruuti lihtne läbida. Kõigil, kellel Ahja ja Võhadu jõgi läbitud, tulge proovige uut võimalust. Täpsemaks infoks ja registreerimiseks vaata 

Uueks kanuumatka hooajaks uus jõgi ja uus marsruut!

posted Feb 12, 2015, 12:41 AM by Levo Tohva   [ updated Feb 12, 2015, 1:03 AM ]

Kanuumatkajad Amme jõel
See uus jõgi on Amme jõgi Tartu lähedal. Mis teeb selle jõe võluvaks? Hea ligipääsetavus ühistranspordi ja jalgrattaga ning lähedus linnale. Miks mitte sõita otse linnasüdamest otse looduse rüppe puhkama? Matka starti saab vändata rattaga, anda ratas matkakorraldaja haagisesse. See toimetatakse teile matka lõpp-punkti kätte ja jälle saab koju vändata.
Jõemarsruudi kestvus on 2 tundi. Teekonna lõkkeplatsil saab kaasavõetud piknikutoitu nautida ja isegi ujuda (rand). Tulge! Sellest kujuneb mitmekülgne ja sportlik päev looduses. 
Matka hind on 20€ täiskasvanu ja 12€ laps. Rataste transport tasuta.

Soe vesi ja ilusad ilmad kutsuvad kanuumatkale

posted Jul 8, 2013, 9:50 PM by Kanuu Matkad

Tulge kanuumatkale! Jõgede veeseisud on tavapärastes suvistes piirides, vesi on soe, putukarohkus on taandunud ja ilmad ilusad. Vahepealsed tormi-iilid pole ka puid vette langetanud, nii, et kanuujõed on hästi sõidetavad ja ootavad teid.

Aeg reserveerida kanuumatk

posted Apr 22, 2012, 10:31 PM by Kanuu Matkad

Kanuumatkal
Tulemas suvi ja ees palju kuumi nädalavahetusi. Seepärast peaks kanuumatka varakult ära broneerima. Eriti oluline on see mitmepäevase kanuumatka puhuks. Varane tellija saab valida mitmete nädalavahetuste ja väljumiste vahel ning ei pea pabistama kohtade pärast.
Kanuumatka saab kiirelt tellida sellet lehelt
Kui kanuumatka idee tuleb siiski ootamatult, registreeruge meie plaanilistele matkadele.

Parvesafarid startisid

posted Apr 1, 2012, 12:05 PM by Kanuu Matkad   [ updated Apr 1, 2012, 12:15 PM ]

Parvesafari Võhandul
Kohe peale jää minekut alustasime parvematkadega Võhandul ja Piusal. Matkade väljumisaeg valige plaaniliste matkade kalendrist või tellige grupile matk sobivaks ajaks siit

Võhandu jõel algas suuresi

posted Mar 21, 2012, 10:28 PM by Kanuu Matkad   [ updated Mar 21, 2012, 10:34 PM ]

Võhandu suurvesi
Sel aastal tõusis Võhandu vesi pikkamööda ja ujutas katva jääkihi üle. Jää sulab, tekitades liikuma hakates ja kuhjudes takistusi. Prognooside järgi peaks järgmise nädala lõpuks vesi vaba olema. 31.03 ja 01.04 algavad parvesafarid (raftingud). Tulge osa võtma!
Videopilt jääminekust
 

Parvematkad. Rafting suurvee ajal

posted Mar 12, 2012, 4:40 AM by Kanuu Matkad   [ updated Mar 12, 2012, 4:42 AM ]

Parvesafari, viies aastaaeg Emajõe Suursoos, parvemat, parvematkad, rafting eripakkumine
Sel aastal pakume kaht uut varakevadist seiklust. 
"Viies Aastaaeg Emajõe Deltas" on uurimisretk puutumatusse piirkonda Emajõe Suursoos. Matkame kummiparvedel "Gumotex Pulsar" üleujutuste ajal märtsi lõpus, aprilli keskpaigani. Uurimisretked on 1 ja 2 päevased. Kahepäevasel matkal ööbime Kalli järve parvmajas. Liigume mööda Suursoo jõgesid ja järvesid, külastame soosaari ja aerutame üleujutatud metsadest läbi. Vaatleme linde ja loomi.
"Sulavete Parvesafari" on lõbus meeskonnatöö suurveeaegsel Võhandu jõel. Toimub märtsi lõpust aprilli keskpaigani. See on ühepäevane matk mööda Võhandu kiiremaid ja huvitavamaid lõike. Teekonnal on 8 kärestikku ja veskikohta. Teekonna pikkuseks kuni 24 km ja kestvuseks 4-5 tundi seikluslikku aerutamist.
Suurvee nautimine parvedelt on mugavam ja turvalisem kui kanuudel. Ühinege meie matkadega!


Võhandu maraton. Süstade rent maratoniks

posted Feb 22, 2012, 6:03 AM by Kanuu Matkad

Prijon Cruiser süstad Võhandu maratoni rendiks
Meilt saab rentida Prijon Cruiser süstasid Võhandu maratoniks. Kui eesmärgiks pole maratoni võita vaid see mõnuga ja ümberminekut kartmata läbi sõita, siis on need süstad just teile. Prijon Cruiseri püsivusklass on 5 tärni. Ta on disainitud mugavaks sõiduks.
Süst toimetatakse starti ja hiljem ka ära. Võimalikul katkestamisel tullakse süstale järele. Enne maratoni korraldame soodushinnaga proovisõidu (info peatselt tulekul).
Rendi maksumus maratoniks: 64 €
Sisaldab: 2-kohaline süst, aerud, päästevestid, kättetoimetamine ja äraviimine ning äratoimetamine katkestamisel

Jaanipäeva järgsed soodushinnad veematkadele

posted Jun 15, 2011, 10:43 PM by Kanuu Matkad

Ainult kolmel päeval 24.-26. juuni kehtivad soodushinnad kõigile! 
Hind täiskasvanule 13 € ja lapsele 9 € 
NB: iga kahe täiskasvanu kohta kuni 16 a. laps TASUTA veematkale.
Info ja registreerimine: matkad.kanuumatkad@gmail.com või 56 678 113
Peale söödud šašlõkki ja kustunud lõkkekuma värskendavale veematkale, kas poleks hea mõte?
Hakka ka meie sõbraks Facebookis, klikka Meeldib ja kuuled esimesena kõigest põnevast mis meie ümber toimub.

3 päevased matkad nüüd Ahja jõe põnevamatel lõikudel

posted May 23, 2011, 9:23 PM by Kanuu Matkad

Puhastasime jõe ja tõime matka alguse 11 km ülespoole. Kui siiani venis 2- ja 3 päevase kanuumatka lõpuosa Ahjal alamjooksu laugetele lõikudele, siis nüüd on võimalik alustada kõrgemalt - Aarnaorust. Puhastasime sealt 11 kilomeetrise jõelõigu kuni Koorvereni. Nüüd saab 3 päeva matkata Ahja kõige põnevamal osal ilma lauge lõpulõiguta. 
Millega uus lõik võlub? Siin on jõgi veel suhteliselt kitsas, selgeveeline ja silmusklev. 11 km jooksul pole jõe ääres ühtegi majapidamist, küll aga häid telkimiskohti ning metsikut loodust. Kui vaikselt liikuda ja pisut õnne on, siis võib silmata metssea karja või metskitse. Rohkesti on igat liiki linde. Kalameestele võib huvi pakkuda jõeforell, kes peituvad rohketes võrendikes. Täpsemalt marsruudi kohta vaata Ahja jõe kaardilt

1-10 of 19